Vyberte stranu

Aj keď kvôli nútenému „zákazu vychádzania“ možno na čas nechodíte osobne do kancelárie a s kolegami sa vidíte iba na online stretnutiach a video hovoroch, stále je množstvo možností, ako si užívať firemné benefity aj z pohodlia svojej obývačky či pracovne.

Benefity nad zlato

Padli vám kvôli korone v práci benefity ako návštevy fitness centier, firemné masáže, teambuildingy, vzdelávacie kurzy… A napriek tomu by ste z pozície zamestnávateľa chceli vyjadriť svojim zamestnancom vďaku za dobre odvedenú prácu, ktorá sa im na diaľku často realizuje horšie, ako keď sedia v kanceláriách? Alebo vás ako zamestnancov mrzí, že ste prišli o výhody, ktoré vás mnohokrát motivovali práve pri nástupe do daného zamestnania? Nuž, ešte nie je nič stratené. Na tejto stránke si môže zamestnávateľ pozrieť benefity, ktoré karta Callio Bonsy ponúka a vybrať svojim zamestnancom to, o čo by mali najväčší záujem.

Vďaka zľavám v kníhkupectvách je tu možnosť nakúpiť literatúru na vzdelávanie. Kategória Krása a wellness zasa ponúka možnosti oddychu pre telo – čo sa ľuďom na homeoffice obzvlášť hodí, lebo nie všetci majú doma ergonomické kancelárske stoličky či dokonca písací stolík. Na homeoffice robia často ešte viac hodín, ako keď sú v kancelárii, lebo im nič nebráni dokončiť začatú úlohu aj po pracovnej dobe. Dobrá masáž či iná vybraná wellness procedúra padne zamestnancom iste vhod.

Ďalším nápadom je dať zamestnancom možnosti na online vzdelávanie – ticketingové spoločnosti v súčasnosti neponúkajú lístky na podujatia, ktoré by sa mali konať v dohľadnej dobe „offline“, určite tu však nájdete zaujímavú ponuku online webinárov, prednášok a kurzov, ktoré môžu pomôcť v ďalšom pracovnom rozvoji.

Mnohí zamestnanci ocenia ako benefit zľavy do zdravotníckych zariadení, ktoré môžu využívať aj v týchto dňoch a využiť čas napríklad na absolvovanie preventívnych prehliadok. Zľavy Callio ponúka aj v oblasti elektra a kancelárskych potrieb, čo poskytuje možnosť na nákup nových pracovných zariadení a pomôcok k práci. Nezabudnime spomenúť blížiace sa Vianoce – ako inšpirácia na darček od zamestnávateľa pre zamestnancov môže byť práve nejaká fajn zľava, voľné vstupy alebo iné výhody.

Keď nejde zamestnanec do kantíny, príde kantína k zamestnancovi

Karta Callio Gastro je inovatívny ekvivalent klasických papierových stravných poukážok, ktorá ako zamestnávateľom, tak aj zamestnancom prináša množstvo výhod. Platba touto kartou funguje jednoducho, pohodlne a bezpečne prostredníctvom POS terminálov. Počet prevádzok, ktoré platbu Callio gastro kartou podporujú, je stále viac. Zoznam miest, kde môžete svoju stravovaciu kartu využívať, nájdete na tomto linku.

A teraz skvelá správa!  Callio rozširuje svoju ponuku služieb. Prichádzame s úplne novou donáškou jedla domov, do práce či kamkoľvek nám poviete. Nazvali sme ju – dones.to. Je super jednoduchá (ako uvarenie vody na čaj 😊), pohodlná a férová pre všetkých (pre zákazníka, kuriéra aj reštauráciu).

Ľudsky orientovaný zamestnávateľ je poklad

Ak si váš zamestnávateľ uvedomuje hodnotu vašej práce a je vďačný za výkony, ktoré podávate v práci, medzi zamestnanecké benefity môže určite zaradiť aj veci, ktoré na prvú s vašou prácou priamo nesúvisia, no keď sa zamyslíte, prídete na to, že váš pracovný výkon ovplyvňujú úplne najviac – a to je partnerský život, rodina a voľný čas.

Ak má zamestnanec dostatok času na svojich blízkych a svoje potreby, verte tomu, že aj v práci sa to pozitívne odrazí. Preto medzi obľúbené zamestnanecké benefity, ktoré je možné využiť aj v rámci homeoffice, patria možnosti využitia jednoduchého a automatického spracovávania rekreačných poukazov od Callia, alebo je možné uplatniť si príspevok na rekreáciu na zľavových portáloch alebo callio.boomer.sk.

Prehľadný zoznam penziónov a hotelov nájdete aj na webe uzivajsislovensko.sk.

Vzťah zamestnávateľ – zamestnanci je v týchto dňoch vystavený tvrdým skúškam. Zamestnávateľ musí zamestnancom dôverovať, že si svoju prácu robia aj z domu poctivo a naplno. Zamestnanci si musia na druhej strane uvedomovať zodpovednosť za svoje činy a fakt, že ich nikto nekontroluje, nemusí byť vždy iba výhodou. Ak sa obe strany nastavia pozitívne, otvorene a budú si navzájom dôverovať, to je cesta. Ak zamestnávateľ šikovnosť a snahu kolegov ocení navyše aj milým benefitom, odmenou mu bude zvýšené nasadenie kolegov a ich chuť do práce aj počas horších dní.