Vyberte stranu

Máme pre vás tip, ako využiť dlhé chladné večery, využiť čas strávený na gauči a spojiť príjemné s užitočným – spravte si radosť vďaka karte Callio. Nenechajte to na náhodu a prejdite si všetky možnosti, ktoré sa vám ponúkajú.

Okrem iných aj na zľavových portáloch callio.zlavadna.sk a callio.boomer.sk.

Potešte v týchto dňoch aj sami seba. Doprajte si niečo, čo dlho odkladáte, čo si odopierate alebo na čo ste si v posledných dňoch nevedeli nájsť čas. Darujte si na budúci rok masáž alebo kozmetičku, odhodlajte sa konečne ku kurzu angličtiny či klavíra. Alebo si len znásobte pohodu vo vlastnom príbytku – napríklad neskutočnou vôňou z aroma difúzera. Všetky tie veci, ktoré nevyhnutne na prežitie nepotrebujete, ale navodia skvelý pocit spokojnosti a radosti, že ste urobili niečo len a len pre seba.

Fotodarčeky

Aktivita na večer pri šálke čaju či vareného vína – okrem milej nostalgie pretriedite staršie fotky zo všetkých zariadení. Fotokalendáre s vašimi dovolenkami alebo foto z lyžovačky na plátne? A toto ste ešte určite nevideli – lampa s tienidlom z fotografie podľa vášho výberu – budete sa doma predbiehať, kto ju rozsvieti!

Dopriať si zdravie, to sa v dnešných dňoch počíta

Darčeky s Calliom majú platnosť aj počas budúceho roka. To je skvelá možnosť urobiť si radosť a darovať si nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Skúste dentálnu hygienu, fyzioterapiu či dokonca infúzie s vitamínom C vynikajúce pre oslabenú imunitu v zimných mesiacoch.

„Predplaťte“ si cestovateľskú radosť

Aj napriek tomu, že teraz je cestovanie obmedzené, prečo si odopierať to, čo najviac milujete. Kúpte si pobyt s tým, že sa naň môžete tešiť celé obdobie, kým cestovať bude znova bezpečné a v poriadku. A koniec koncov, mnohé ubytovania ponúkajú možnosti oddychu aj v dnešných dňoch, samozrejme, s prihliadnutím na bezpečnostné opatrenia. Ponuku pobytov s dlhou platnosťou si môžete pozrieť tu.

Adrenalínové zážitky

Našťastie, možností aktívneho vyžitia a intenzívneho zvýšenia adrenalínu je dnes mnoho. Obdarujte sa šialenou jazdu na pretekárskom okruhu Slovakia Ring v tátošovi podľa vlastného výberu. Tým, ktorým sa jazda na zemi máli, je tu pilotovanie lietadla, či let balónom. No a pre tých, ktorým sú už turistické topánky málo adrenalínové, tu máme kurz istenia a lezenia na leteckej stene. O rok už môžete spolu liezť na skutočné kopce!

Aktívne strávený čas pre vás

Zabudnite na mobily, tablety a inú elektroniku a doprajte si pohyb, prírodu, či zábavné náučné aktivity, ktoré vás navyše zabavia na dlhší čas. Darujte si kurzy plávania a cez leto na dovolenke sa spolu vyšantíte už v hlbokej vode. Pre tých, čo milujú kone – čo tak popozerať sa po kurzoch jazdenia vo svojom okolí? Ďalšie odporúčanie, ktoré pre vás máme – predplaťte si tenisové tréningy pre deti, aj dospelých. V zdravom tele, zdravý… Veď to poznáte, smelo do toho!

Ste gurmán alebo gurmánka?

Obdarujte sa niečím naozaj netradičným, lahodná španielska šunku, ktorá bude nielen skvele chutiť, ale aj efektne vyzerá. Ste milovníkom kávy? Postarajte sa o zásoby kávy na celý rok, nech vám káva rozvoniava v každom kúte. Chcete žiť ekologickejšie? Využite znovu použiteľné vrecká na ovocie a zeleninu.

Všetky spomínané tipy a ešte oveľa viac podľa vlastných preferencií nájdete na portáloch callio.zlavadna.sk a callio.boomer.sk.