Vyberte stranu

Donášková služba DONES.TO sa snaží prinášať každý týždeň novinky, ktoré vás potešia. Či už v podobe akcií na jedlá v jednotlivých reštauráciách, zvýhodnené ceny za dovoz či pribúdajúce prevádzky… Dnes máme pre vás ďalšie prekvapenie, pri ktorom veríme, že mnohých z vás poteší a uľahčí vám život 😊

Okrem rozvozu jedál z reštaurácií, kaviarní a iných stravovacích prevádzok, zaradilo DONES.TO do svojho portfólia aj novú kategóriu – rozvoz potravín.

Veľká noc je za rohom a určite aj vy plánujete doplniť zásoby do chladničky a do komory, aby ste si sviatky jari užili v pokoji domova so svojimi blízkymi a nemuseli ste sa tlačiť v nákupných centrách. Na webovej stránke alebo v aplikácii DONES.TO pre mesto Bratislava môžete jednoducho kliknúť na rozvoz z potravín Malina či farmárskych potravín z obchodu NÁŠ DVOR Farmárske potraviny.

A aby dobrých správ nebolo málo, v oboch prevádzkach máme teraz exkluzívnu zľavu na objednávku – 10 %.

potravinách Malina nájdete všetko, čo potrebujete na prípravu skvelých pokrmov v domácnosti – mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo, kávu, čaj, cereálie, potrebné suroviny na pečenie, konzervy, cestoviny, strukoviny, okrem toho aj alko a nealko nápoje, hladní nezostanú ani vaši domáci miláčikovia a zoženiete tu základný sortiment aj v rámci drogérie.

 

NÁŠ DVOR Farmárske potraviny vás zasa potešia širokým výberom domácich farmárskych dobrôt – klobásy, slaninka, čerstvé i mrazené mäso, slovenské mliečne výrobky, domáce vajíčka, pekárenské výrobky a rôzne sladké či slané pochúťky. Dokonca tu objavíte aj zopár kúskov slovenskej prírodnej kozmetiky.

 

 

Nákupy si tak pred Veľkou nocou, aj inokedy počas bežných týždňov, vybavíte bezpečne, z pohodlia domova, z gauča, či rovno z postele a v pokoji si povyberáte, čo si do online košíka vložíte. Nákup vám naši milí kuriéri doručia priamo pred dvere.

Navyše, na nákupe prostredníctvom DONES.TO môžete sem-tam ušetriť ešte aj nejakú korunku navyše. Sledujte náš FacebookInstagram, kde sa vždy dozviete o aktuálnych akciách a novinkách, ktoré pre vás pripravujeme. A keď už budete na DONES.TO, preskrolujte sa aj ponukou našich reštaurácií, keď sa vám nebude chcieť variť obed či večeru, určite tu nájdete aj skvelé prevádzky plné dobrôt, ktoré sa postarajú o plné a spokojné brušká celej vašej domácnosti – a to bez najmenšej námahy!