Vyberte stranu

Dnes nosíme v peňaženke množstvo kariet s rôznym využitím. Platobné karty, vernostné, zľavové a bonusové, ďalej kartu na vstup do zamestnania či dokonca tlačené gastrolístky. Peňaženka váži pomaly tonu a peklo nastane vtedy, keď jednu z týchto kariet stratíme. Tomu je však koniec. Karta BONSY vám urobí v peňaženke aj vo firme poriadok.

callio bonsy karta

Značka CALLIO prichádza s unikátnou technologickou inováciou – univerzálnou zamestnaneckou BONSY kartou, ktorá na jednom mieste eviduje dochádzku zamestnancov, zamestnanecké prístupy, benefity, zabezpečenie stravovania či využitie rekreačného príspevku. Zamestnanec jednoducho dostane na kartu kredit, ktorý môže míňať na rôzne účely. Zamestnávateľ má zasa vďaka jedinečnému informačnému systému o všetkom prehľad.

Systém gastrolístkov funguje vo svete viac ako 50 rokov. Presná hodnota gastrolístkov je v mnohých stravovacích prevádzkach prekážkou a nechcú z nich vydávať. Pri karte CALLIO BONSY sa zamestnancovi z kreditu odpočíta presná suma, čo veci uľahčuje. Jednoducho pri nákupe kartou pípnete na platobnom termináli a všetko je vybavené. Nabitie CALLIO BONSY karty je administratívne nenáročné a pre zamestnanca je jej použitie jednoduché, pohodlné a bezpečné. Navyše, pri strate papierového gastrolístka už jeho hodnotu nenahradíte, kartu CALLIO BONSY v prípade straty zablokujete a požiadate o náhradnú.

Ďalšou výhodou karty CALLIO BONSY je, že zamestnanec sám rozhoduje o tom, na čo minie kredit od zamestnávateľa. Napríklad 100 EUR môžete využiť na obedy alebo návštevu fitness centra, nákup obľúbenej knihy či dokonca relaxačnú masáž. Za pár rokov značka CALLIO vybudovala širokú sieť prevádzok, kde kartu CALLIO BONSY akceptujú. Najnovšie prevádzky upravujú svoje pokladničné systémy dokonca tak, že presne určujú spôsob využitia, čo sa inou formou (napríklad platbou hotovosti) nedá zabezpečiť.

Systém CALLIO BONSY tak zostáva nateraz jedinou možnosťou, ako efektívne realizovať cielenú sociálnu, resp. benefitnú podporu pre zamestnancov. Vďaka nemu je totiž možné technicky zabezpečiť garantovanie konkrétneho účelu použitia financií, ako aj odhaľovať prípadné snahy o zneužívanie. Používatelia najviac oceňujú, že z karty sa odpočítava presná suma služby alebo tovaru, nemajú teda problémy s vydávaním drobných z gastrolístkov.

Máte firmu? CALLIO BONSY má výhody aj pre zamestnávateľa

Pre zamestnávateľov a majiteľov firiem má karta CALLIO BONSY mnoho výhod. Šetrí vám náklady na administratívu a čas, ktorý by ste inak strávili zabezpečovaním jednotlivých aktivít pre zamestnancov. Systém obsahuje funkciu, ktorá automaticky sleduje čerpanie príspevkov na stravu, rekreáciu aj ostatné benefity. Tieto informácie môže zamestnávateľ jednoducho vložiť do svojho mzdového systému. Rovnako nie je potrebné evidovať samostatné karty pre dochádzku, špeciálne prístupy do rôznych častí podniku a podobne.

„Systém zamestnaneckej karty umožňuje  CALLIO BONSY využiť na rôzne účely, čo zamestnancom aj zamestnávateľom uľahčuje život, keďže je všetko na jednej karte. Vďaka tomu môžu ostatné kartičky, prístupové kódy, čipy či bonusové karty hodiť do koša,“ vysvetľuje riaditeľ Michal Hanzel zo spoločnosti GGFS, ktorá prevádzkuje kartu CALLIO BONSY.

Zamestnávateľom karta znižuje náklady o desiatky percent

Okrem spomínaných výhod v podobe znížených nárokov na administratívu a zvýšeného komfortu využitia karty BONSY zamestnancami má  systém CALLIO BONSY schopnosť používať okrem bežných poukážok aj priamy zúčtovací systém, kedy zamestnávateľ a zamestnanec využíva zamestnaneckú kartu na priame rozúčtovanie svojich príspevkov a uhrádza len to, čo skutočne vyčerpal. „Využívaním zúčtovacieho modelu môže podľa našich výpočtov väčší zamestnávateľ ušetriť aj sto tisíc eur, menšie firmy desaťtisíce eur ročne,“ konštatuje analytik zo spoločnosti GGFS.

Ak máte záujem o CALLIO BONSY alebo máte doplňujúce otázky, navštívte https://www.bonsy.eu/ alebo volajte 02/32 77 37 37.