Vyberte stranu

Pokračujeme v sérii predstavovania skvelých rozmanitých gastro prevádzok, z ktorých si objednáte jedlo ľahko a rýchlo, kdekoľvek, kde sa nachádzate – domov či do práce – vďaka novej donáškovej službe DONES.TO. Už sme si povedali, kde si najlepšie pochutia BratislavčaniaKošičania, dnes sa pozrieme na sever, tu je ponuka reštaurácií, ktoré vás ochotne zasýtia skvelým jedlom v rámci Žiliny a okolia.

Stôl plný rozmanitých chutných jedál

Neviete sa s kolegami v práci dohodnúť, čo si dáte na obed? Reštaurácia Marína vyrieši túto dilemu za vás. Vy budete mať chuť na pizzu, kolegyňa na polievku a šalát a ďalší kolega by si dal poriadne naložený hovädzí burger – v Maríne nič z toho nie je problém. Jedlá nielen chutia, ale aj vyzerajú výborne, takže celá kancelária bude spokojná a po takomto dobrom obede sa vám bude pracovať oveľa ľahšie.

Doprajte si obed ako z pravého streetfood festivalu

Prepadla vás chuť na šťavnatý obložený burger, rebierka, klobásku, sendvič s trhaným mäsom alebo chrumkavé domáce hranolky a ako sladkú bodku by ste si dali ohromné palacinky so slaným karamelom? Všetky tieto túžby vám splnia v reštaurácii Black dog. Ich ponuku jedál si zamilujete, nedá sa inak.

Okrúhle sladké potešenie

Na raňajky alebo len tak pre radosť, keď vás dobehne poriadne mlsná nálada… Akoby sa aj dalo odolať, nadýchané donuty z La Donuterie čakajú na vás. Veríme, že si ani nebudete vedieť vybrať, zoberte hneď dva a podeľte sa bratsky s ďalším maškrtníkom doma alebo v práci. Mliečny kokos, arašidové maslo, svieža jahoda, škorica & nutella, karamelový lotus, či dokonca donuty celé plnené geniálnymi krémami… K tomu voňavá kávička alebo horúca čokoláda. Nám sa už zbiehajú slinky a čo vy?

Milovníci talianskej kuchyne, sem sa!

Originál paradajková polievka, spaghetti Aglio Olio Peperoncino, Carbonara, tagliatelle con prosciutto crudo či lasagne di bolognese, výber v reštaurácii Mamma Mia je mimoriadne pestrý. Cestoviny z tip top čerstvých surovín, pizza priamo z pece, to je odporúčanie na obed alebo večeru, ktoré sa skutočne neodmieta.

Nedá sa ísť k starej mame na obed?

Máme pre vás dočasné riešenie. Guláš, rezníky, vývar či fazuľová polievka? Poctivý segedín, pečené kačacie stehno alebo stroganov s ryžou a aspoň sčasti si pripomeniete ten skvelý pocit, keď vás babka núti zjesť z taniera aspoň všetko mäsko. 😊 Toto všetko vďaka reštaurácii Koníček, ktorá vám všetky spomínané dobroty prinesie rovno k vám domov.

Neviete, na čo máte chuť? Tu na to prídete!

Variabilnosť nasledujúcej reštaurácie sa vám určite zapáči 😊 V špagetérii Montanari si totiž sami namiešate, čo vám hrdlo ráči. Omáčka hríbiková, syrová alebo so špenátovým pestom? Nie je problém vybrať ani dáku s mäskom, či dokonca s morskými plodmi. K tomu vyberiete každý deň čerstvé ručne vyrábané cestoviny podľa aktuálnej nálady a chutný obed na seba nenechá dlho čakať. Každý deň je v ponuke aj skvelá hustá polievka, len sa tu smelo popozerajte, určite si niečo vyberiete.

Ste naladení na ázijské chute?

Tie a mnohé iné vám spoľahlivo splní reštaurácia La Cultura. Odštartujte to s fritovanými krevetami v Panko strúhanke, ďalej vás ohreje jemne pikantná Tom Yum polievka a svoje menu môžete zavŕšiť ryžovými rezancami Pad Thai. Okrem toho tu nájdete aj klasickejšie jedlá, taliansku kuchyňu a chutné denné menu.

Nám v Žiline chutí a čo vy? Všetky spomínané dobroty si môžete objednať cez donáškovú službu DONES.TO. A navyše, pri platbe za objednávku môžete využiť okrem bežných platobných spôsobov aj svoju Callio kartu – 30 % z prvej objednávky dostanete na svoju kartu späť. Vyskúšajte si to napríklad dnes na obed alebo večeru, garantujeme vám, že sa budete zalizovať až za ušami. DONES.TO doručuje jedlo aj do satelitov v okolí Žiliny – na home office, do kancelárií či cez víkend do vašich obývačiek.

Okrem Žiliny DONES.TO rozváža jedlo aj v ďalších slovenských mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Nájdi to svoje na webovej stránke alebo v aplikácii DONES:TO.